SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

BİRECİK `TE SİVİL VE ÜNİFORMALI POLİSLER HIRSIZLARI SUÇÜSTÜ YAKALADI

BİRECİK `TE  SİVİL VE ÜNİFORMALI POLİSLER  HIRSIZLARI SUÇÜSTÜ YAKALADI
Bu haber 12 Nisan 2020 - 16:43 'de eklendi. 211.862 kez görüntülendi.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER
İçişleri Bakanlığı kararıyla corona virüsü (Covid19) salgınının yayılmasını önlemek amacıyla 30 büyükşehir ile Zonguldak’a sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Hafta sonu için uygulanmaya başlanan sokağa çıkma yasağının İkinci gününde Şanlıurfa Birecik Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu sokak denetiminde İş yerine giren iki hırsız suçüstü yakalandı.
Birecik Emniyet Müdürlüğü Sivil ve resmi üniformalı polisler tarafında kaçan 2 hırsız kovalamaca sonrasında kıs kıvrak yakalanarak Birecik Fırat Polis Karakol merkezine getirilerek gözaltına alındı.

Aldığımız bilgiye göre sokağa çıkama yasağını çiğneyerek sokağa çıkan 2 hırsız şahıslara idare para cezası idareten kesildi. Çalışan eşyalar ise bulunarak sahiplerine teslim edilerek. Soruşma devam ediyor.

Birecik ilçesinde Emniyet müdürlüğü 24 saat ilçenin huzuru sağlamak için görev başında bugün yapılan vatandaşımız evde rahat kalsın biz sokaklarda görev başındayız emniyeti sağlamak için ama görev başındalar. bugün 2 hırsız yakalanarak Birecik emniyet müdürlüğü örnek bir davranış sergilediler.

Milliyethaberleri  Haber Müdürü Gazeteci Abdullah YİĞİT, Birecik Emniyet Müdürlüğü sivil ve üniformalı polislerin 2 hırsızın kovalamacasını kare kare objektifinden çekti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER