SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

“ÖZEL HAYATIMLA İLGİLİ GÖREVİM OLAN AÇIKLAMAYI YAPAYIM”

“ÖZEL HAYATIMLA İLGİLİ GÖREVİM OLAN AÇIKLAMAYI YAPAYIM”
Bu haber 30 Temmuz 2020 - 12:36 'de eklendi. 76.276 kez görüntülendi.

Haber:Elif Demir

Eski sevgilisi Umut Evirgen ile bir kaç ay önce ayrıldıklarını açıklayan Tuba Büyüküstün, Instagram hesabından açıklama paylaşan Tuba Büyüküstün şu ifadeleri kullandı:

*Magazin basınında yine asılsız haberler torbasına bir haber daha eklenmiş, torba bayağı bir ağırlaştı. Bir birey özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayı sevmiyor diye fütursuzca at koşturma anlayışını algılamakta maalesef zorlanıyorum.

* ‘Aldattılar, aldattı, aldatıldı! Yok onunla değil, bununla aldatmış. Aa aldatma yokmuş. Dayanamadılar, barıştılar’ ve daha neler neler. ‘Haber yok, kimi yazsak okunur’ diye belli kişiler üzerinden haber devamlılığı yaratılmaya çalışılıyor sanırım.

*Bırakın sanatçı olmayı, insan olarak mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz? Halka ‘mâl olmak’ deyimi düzeltme (inceltme) işareti kaldırılınca yanlış anlaşılmaya sebep oldu galiba. Yeni algıda, halka ‘mal olmuş’ bir sanatçı olarak özel hayatımla ilgili görevim olan açıklamayı yapayım. Umut ile bir kaç ay önce ayrıldık.

*Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygı duymayı bilmek zenginliktir. Anlamlar kaybolmasın diye inceltme işaretlerine ihtiyacımız var. Herkese sevgiler”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER