SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

“TFW CLUB BUSINESS CARD” yakında Tüm TÜRKİYE’ de

“TFW CLUB BUSINESS CARD” yakında Tüm TÜRKİYE’ de
Bu haber 13 Haziran 2020 - 16:43 'de eklendi. 211.220 kez görüntülendi.

Dünya da ilk ve tek Moda alışveriş indirim kartı “TFW CLUB BUSINESS CARD” yakında Tüm TÜRKİYE’ de Moda severlerle buluşacak,

Türkiye Moda Haftası “TURKEY FASHİON WEEK” ‘ in Yönetim kurulu Başkanı ve kurucusu Emrah KAYİHAN tüm moda severler için indirim ve alışveriş kartı olmasını hedefledikleri “TFW CLUB BUSINESS CARD” ürünü ve organizasyonlar hakkında bilgi verdi.

Emrah Kayihan , “ Önümüzdeki yıllarda özellikle Moda dünyasının yaşanan son olaylardan dolayı çok etkilendiğini. Artık yeni bir döneme girildiği için kurumsal yapılanmaların daha dijital ortamlara geçiş yapmakta olduğunu belirtti. Öncelikle bu durumdan dolayı Dünya’ da tüm moda haftaları içerisinde ilk defa Türkiye Moda Haftası TURKEY FASHION WEEK bünyesinde oluşturulan TFW CLUB BUSINESS CARD ürününü tüm moda severlerin kullanımına açtıklarını belirtti.

TFW CLUB BUSINESS CARD kullanıcılarının en büyük avantajı ise tüm anlaşmalı marka ve tasarımcılardan %50 ye varan indirimlerden faydalanmalarını sağlamaktır. Kartın en büyük hedefinin Moda severleri Moda camiası ile birleştirip hem istihdam alanında hemde ticari anlamda kazançlar sağlanılmasını hedeflemektedir. Binlerce kobi ölçekli tasarımcı ve markalar mevcut olduğundan dolayı alışverişlerde çok daha farklı bir ayrıcalık kazanılmasını düşünmekteyiz. Konuyla ilgilide en ayrıcalıklı kart ile Tüm moda severlere hizmet vermek istiyoruz.

Ayrıca tüm TURKEY FASHION WEEK organizasyonlarınada giriş kolaylığı sağlanması için adım atmış bulunmaktayız. Konuyla ilgilide önümüzdeki dönem de TÜRKİYE’nin en kapsamlı ve en büyük moda organizasyonu TURKEY FASHION WEEK – TFW CLUB BUSINESS CARD TÜRKİYE TURNESİ hazırlıkları tamamlanmıştır. Organizasyon şehirleri İSTANBUL – BURSA – İZMİR – ANTALYA – ADANA – ANKARA – ESKİŞEHİR olarak belirlenmiştir. Organizasyon bütçesinin 45 milyon Türk lirası maliyet tutacağını ve konuyla ilgili fizibiletel çalışmaların ileriki tarihlerde açıklanması belirlenen TÜRKİYE’nin kurumsal en büyük yatırım firmalarından biriyle gerçekleşeceğini de planladıklarını belirtti.

Organizatörlüğü Emrah Kayihan’a ait olan organizasyon 7 şehirde 70 manken – 70 tasarımcı – 70 defile – 70 bin konuk kapasite ile 500 kişilik personel kadrosuyla gerçekleşecektir. Tamamen kendi bünyesinde hazırlanan organizasyon da sadece bir tane ana sponsor firmanın yatırım ortaklığı ile yol alınacaktır. 45 milyon Türk Lirası Bütçesiyle ilk yıl 650 milyon dolarlık iş hacmini Türkiye pazarına getirmeyi hedefleyen Emrah KAYİHAN önümüzdeki ilk yılda 1 milyon adet TFW CLUB BUSINESS CARD dağıtımını hedeflediklerini , ikinci yıl ise 3 milyon kart kapasitesi , üçüncü yıl 7 milyon kart kapasitesi hedeflenmekte olduğunu belirtti.

Emrah Kayihan , son olarak her yıl sonunda TFW CLUB BUSINESS CARD üyelerine çekilişle 2 adet Lamborghini marka lüx otomobil , yüzlerce telefon ve binlerce birbirinden farklı hediyeler dağıtmayı da planladıklarından bahsetti.

SUAT ÜNAL-İSTANBUL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER