SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

İRAN DEVLETİ’NDEN SANKON ŞIRKETLERİ’NE DAVET

İRAN DEVLETİ’NDEN SANKON ŞIRKETLERİ’NE DAVET
Bu haber 28 Nisan 2023 - 14:07 'de eklendi. 15.726 kez görüntülendi.

İran İslam Cumhuriyeti’nin başkenti Tahran da 7-10 Mayıs tarihleri arasında İran Expo 2023 Fuarı değişik sektörlerde faaliyet gösteren dünya devletlerinden binlerce şirketlerin katılımıyla ve Sanayi Bakanlığı’nın organizasyonu ile iran 2023 Expo Fuarı Tahran Uluslarası Fuar Merkezi’nde 7/10 Mayıs tarihleri arasında değişik sektörlerde faaliyet gösteren binlerce şirketin katılımıyla yapılacak.

İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği tarafından Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Merkezi’nei İran Expo 2023 Fuarı’nın davetiyesinin bildirildiği açıklandı.

SANKON Genel Merkezi’nden yapilan yazılı açıklamada, başkent Tahran’da, İran hükümetinin organizasyonu ile yapılacak olan İran Expo 2023 Fuarı, bölge ülkelerinin ekonomik ve ticari ilişkilerine büyük katkı sağlayacağına olan inancımizdir tamdır denildi.

SANKON Dış İlişkiler Kurulu Başkanı iş kadını Hilal Amil, yapmış olduğu yazılı açıklamasın da; “değişik sektörlerde faaliyet gösteren çok fazla sayıda SANKON üyesi şirketlerimiz, İran Expo 2023 Fuarı’na katılım sağlayarak, Türkiye’yi en Iyi şeklide temsil edeceklerdir dedi.

EXPO 2023 ENGLISH

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER