SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

AriaPR Medya Yönetim Kurulu Başkanı Şeref IŞI Anlatıyor..

AriaPR Medya Yönetim Kurulu Başkanı Şeref IŞI Anlatıyor..
Bu haber 04 Ağustos 2020 - 15:52 'de eklendi. 70.688 kez görüntülendi.

Bir buçuk yıl önce hizmet vermeye başlayan AriaPR Medya aslında bir misyon üzerine kuruldu.
13 Yıllık radyo programcılığı yaptığım dönemde programlarımda bir çok sanatçıyı ağırladım ve edindiğim izlenim şu oldu ki, sanatçılarımız yaşadığımız bu konjektörde zaten zorlu çalışmalar yapmaktalar. Eski analog dönemlerde olduğu gibi sahne organizasyonlarının kalmadığı, eskisi gibi 12 şarkılık albümlerin bittiği ve bir dönem etkili olan TV kanallarındaki müzik programlarının kalmadığı, kısacası tüm sektörün internette “tıklanma” oranları ile belirlendiği bir dönemde çalışmalarını yapmaktadırlar.
Bu çerçeveden bakıldığında kazanç anlamında oldukça kısır bir döngü içinde olan sanatçılarımızdan PR anlamında şirketlerin çok afaki rakamlar verdiği değerli sanatçılarımız bu anlamda çok zorlanmaktaydılar.
Bunları gözlemledikten sonra AriaPR Medya’yı kurmaya karar verdim. Çok kısa sürede çok değerli isimlerle çalışma fırsatını yakaladım.
Değerli Halk ozanı ve şair Sn. Abdurrahman Delen, Sn. İdris Altuner,
Sn. Ahmet Bakar, Sn. Okan Tok, Sn. Aysu Ice, Sn. Özcan Şenyaylar çalıştığımız ve PR yaptığımız sanatçılarımızdan sadece bir kaçı.
Piyasanın “Covit19” salgını ile birlikte daha da zorlaşması her sektörde olduğu gibi müzik sektöründe de sıkıntılar yarattı elbette. Fakat biz çalışmalarımızı çok ekonomik rakamlar üzerinden kar marjı gütmeksizin yaptığımızdan dolayı sanatçılarımız rahatlıkla gelip PR çalışmalarını yaptırmıştır ve devam etmektedirler.
Hiç bir sanatçımız ile bir kere çalışmak anlamında anlaşma yapmamakla birlikte, bir aile olmayı başarmış olmak ve saydığımız tüm değerli isimlerin çalışmalarımızdan memnun kalması bizim en büyük ödülümüz olmuştur.
Buradan tüm sanatçılarımıza açıkça söylemek isterim ki, AriaPR Medya olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Gelin ailemizin bir üyesi de, sizler olun. Buradan unutulmaması gereken bir konunun daha altını çizmek istiyorum. İş ortaklarımız olarak gördüğümüz ve birlikte çalıştığımız tüm radyoların ve programcı arkadaşlarımızın emeklerimizde büyük katkıları vardır, hepsine teker teker teşekkürü bir borç bilirim.
Son olarak AriaPR Medya asla bir kişinin değil siz değerli sanatçılarımızındır, bu anlamda yaptığınız değerli çalışmalarınız sadece internette kalmasın. Yurdun dört bir yanında çalışmakta olduğumuz radyoların playlıst lerinde dönsün ve sizleri organik, potansiyel dinleyicilerinizle canlı bağlantılarımız sayesinde birebir buluşturalım.
@ariapr.official
www.ariamuzikpr.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER