15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
Başarılı sanatçı Mehmet Öndül’ün uzun zamandır ara verdiği Mehmet Öndül Show programı, 15 Eylül’de saatler 21:00’ı gösterdiğinde aynı enerjisiyle tekrardan ekranlara dönüyor.
Öndül tekrardan başlayacağı programı için ” Mehmet Öndül Show uzun bir aradan sonra hasretle, sevgiyle sizlerle beraber olacak. Her zaman bir sloganım var, diyorum ki ‘Sesimizin, görüntümüzün ulaştığı insanlık adına, sevgi adına, barış adına bizi izleyen herkese hürmetler, sevgiler, saygılar.” ifadelerini kullanarak ekran başındakilerin Mehmet Öndül Show’u kaçırmaması gerektiğini de sözlerine ekledi.
Sanata küsen Müzik öğretmeni Mehmet Öndül, Mahsun Kırmızıgül ve Yılmaz Erdoğan tarafından ikna edilerek Van’dan İstanbul’a tekrar getirildi ve yıllarca aynı evde kader arkadaşı oldular. Kırmızıgül’ün ”Hepimiz Kardeşiz” şarkısının yazarı ve bestekarı olan Mehmet Öndül, sanat hayatına başlarken ilk yaptığı albüm ‘Türküler Ağlıyor Anadolu’da 4 milyonla satış rekorları kırdı.
Öndül, şimdi ise kader arkadaşı Mahsun Kırmızıgül’ün yeni albümünde vokalistliğini yapacak.