15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER
Gaziantep Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, ekibi ile ilçe merkezine bağlı ilçe merkez ve kırsal mahallelerde maske ve temizlik setini bizzat kendi elleri ile dağıtımını yaparak ziyaret ediyor.
Gaziantep Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Diyerek Açıklamalarda bulundu.
Başkan Sakaroğlu, Yavuzeli’nde yaşayan tüm vatandaşlarımızın sağlığı bizim için çok önemli. Yavuzeli ilçe merkezi ve ilçeye bağlı 39 köy ve tüm mezralarımızda bulunan 5500 hanede ikamet eden toplam 22.200 nüfusun tamamına 60.000 adet maske ve temizlik seti dağıtımımız devam ediyor.
Başkan Sakaroğlu, Bugün Ballık, Değirmitaş,S arıbuğday, Yöreli, Karahüseyinli ve Halilbaş köylerimizde bulunan vatandaşlarımızın tamamına maske ve temizlik seti dağıtımını tamamladık.
Bir hafta içerisinde geri kalan köylerimizde dağıtımımız tamamlanmış olacak. Dedi