15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Birecik Şuski’ de uzun yıllar sahada bakım onarım ekibinde çalıştıktan sonra Merkez tarafından çalışkanlığı dürüstlüğü fark edilen Mahmut ÇETİN birkaç ay önce Birecik ŞUSKİ müdürlüğüne atanmıştı. Göreve geldiği andan itibaren ilçede farkını fark ettiren ÇETİN kısa sürede Mahalle Muhtarları ile organize olarak sorunlara günün her saatinde ve en hızlı şekilde müdahale ederek halkın büyük beğenisini kazanıyor…
Mahmut ÇETİN çalışkanlığı, dürüstlüğü ve mütevazı kişiliği ile daha önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Birecik İlçe Şube Müdürü ve ŞUSKİ Müdürü olarak görev yapan Müslüm ŞAHİN’i aratmıyor.
Mahmut Çetin `e Bu zorlu Görevinde Başarılar Diliyoruz ..