15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
Gençlik ve Spor Konfederasyonu İstanbul İl Başkanı Adem Köse, son zamanlarda artan vakalar dolayısıyla vatandaşların daha dikkatli olması gerektiğini belirterek ”Alınacak tedbirler çok basit. Kendinizi ve sevdiklerinizi korumak adına maskelerimizi kalabalık alanlarda ve toplu taşımalarda kullanalım. Nemlenen, kirlenen maskelerimizi temiz maskeyle değiştirelim. Sık sık ellerimizi yıkayıp dezenfekte edelim. Sağlıklı bir gelecek için tedbiri elden bırakmamalıyız, mücadelemizi birlik olup vermeliyiz. Biz de Gençlik ve Spor Konfederasyonu olarak tüm desteği vereceğiz.” ifadelerini kullandı.