15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkulu Kutlandı
Urla Belediyesi ve İzmir Klasik Otomobilciler Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen Klasik Otomobilciler Festivali, 12. yılında yoğun katılım ve coşkuyla kutlandı. Geçmişe muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatan etkinlik, Urlalılar başta olmak üzere İzmir Klasik Otomobilciler Derneği (İZKOD) ve diğer illerden gelen katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Ankara, İstanbul, Bursa, Konya gibi şehirlerden gelen otomobil tutkunları, festival boyunca nostalji dolu anlar yaşadılar.
Festival, klasik otomobil tutkunlarını bir araya getirerek eski zamanların eşsiz atmosferini Urla’nın tarihi sokaklarında yaşattı. Renkli defileler, özel sergiler ve yarışmalarla dolu olan etkinlik, katılımcıların gözdesi oldu. Urlalılar ve ziyaretçiler, festival boyunca klasik otomobillerin eşsiz güzelliklerini yakından tanıma fırsatı buldular.
Urla Belediye Başkanı ve İZKOD yetkilileri, festivalin her yıl daha da büyüyerek katılımcıları memnun ettiğini belirtirken, etkinliğin bu yıl da unutulmaz anılara sahne olduğunu vurguladılar.
HABER: İZMİR. T.ÖZLEM YALÇINKAYA