SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

Murat Uygur’dan Anneler Günü Mesajı

Murat Uygur’dan Anneler Günü Mesajı
Bu haber 09 Mayıs 2020 - 17:37 'de eklendi. 201.668 kez görüntülendi.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Uygur, Toplumun en önemli yapı taşı olan aileyi; sevgi, fedakârlık ve hoşgörüyle geleceğe taşıyan annelerimizin bu özel günlerini kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aile bireylerinin ülkesi ve milletine faydalı, çalışkan, dürüst, ahlaki esaslara bağlı ve erdemli kişiler olarak yetişmesinde en büyük pay annelerimizin.

Sevgi, merhamet, şefkat timsali annelerimiz, hayatlarını ailesine adayarak feragat ve fedakârlığın da timsali olmuşlardır.

Annelerimizin hayatımızı anlamlı ve değerli kılan, güzelleştiren, geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan varlıkları her zaman saygı, minnet ve şükranla anılacaktır.

Bir insanı dünyaya getirmekle başlayan ilk öğretmenliğini, çocuğunun toplumun saygın bir ferdi olması için son nefesine kadar feragat ve fedakarlıkla sürdüren annelerimizin hakkı her şeyin üzerindedir.
Ailenin direği olarak birliği, beraberliği, sevgi ve hoşgörüyü kalplerimize yerleştiren, her türlü zorluk karşısında azim ve iradeyi kazandıran, inanç ve erdem değerleriyle hayatımızı anlamlı kılan annelerimiz en önemli manevi güç kaynağımız olmuştur.

Annelerimize sevgi, saygı ve hürmeti sadece bu özel günde değil ömür boyu en güzel şekilde sunabilmeli, üzerimizdeki haklarını en güzel şekilde yad edebilmenin gayretinde olmalıyız.

Başta ailesi ve ülkesinin dirliği, birliği, bölünmez bütünlüğü uğrunda canlarını feda eden annelerimiz olmak üzere, aziz şehitlerimizin emaneti başımızın tacı annelerimizin, canından bir parça olarak bizleri dünyaya getiren ve bugünlere ulaştıran annelerimizin Anneler Günü’nü en kalbi dileklerimle kutluyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER