SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

Murat Uygur’dan Ramazan Ayı Mesajı

Murat Uygur’dan Ramazan Ayı Mesajı
Bu haber 23 Nisan 2020 - 11:06 'de eklendi. 250.225 kez görüntülendi.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ramazan ayının birliğin, beraberliğin ve manevi duyguların güçlendiği ay olduğunu kaydeden Uygur mesajında şu görüşlere yer verdi, “Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı af, mağfiret ve bereket ayı olan, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluştur diye müjdelenen Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu kutlu ayda inşallah sofralarımızı paylaşacağız, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz. Kendimiz için istediğimizi kardeşimiz için de isteyeceğiz. Ramazan ayı, bizi biz yapan değerleri kuvvetle hatırlayacağımız müstesna bir aydır.

Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar, bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır.

Bu duygu ve düşüncelerle içerisinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin olduğu Ramazan Ayı’nın şehrimize, ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER