15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
Siverek Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (KOM) başarılı operasyonların altına imza atıyor.
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Siverek ilçesinde silah kaçakçılarına göz açtırılmıyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine yönelik olarak Siverek Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (KOM) görevlilerince 09.07.2020 günü gerçekleştirilen operasyonlarda; Siverek İlçesinde bulunan 2 ikamette yapılan aramada; 1 adet Steyr Aug model uzun namlulu silah, silaha ait 1 adet şarjör ve 255 adet 5.56mm çapında fişek 20 adet 7.62mm çapında fişek, 10 adet 9.19 tabanca fişeği, 2 adet uzun namlulu silahlara ait dipçik, 2 adet uzun namlulu silahlara ait şarjör, 3 adet tabanca şarjörü Uzun namlulu silahlara ait olduğu değerlendirilen çeşitli parçalar ele geçirilmiş, Siverek İlçemizde durdurulan bir araçta; 9 adet Sig Sauer ibareli 7.65 mm çapında tabanca ve tabancalara ait 9 adet şarjör ele geçirildi.
Operasyonlarda 1 şüphelinin tutuklandığı ve 1 şüpheli hakkında ikmalen işlem yapıldığı ve 1 şüpheli hakkında mevcutlu olarak tahkikata başlanıldığı belirtildi.
Açıklamada ayrıca Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlunun her türlüsüyle mücadelemiz kararlılıkla devam etmekte olduğu bilgisine yer verildi.