SON DAKİKA

Milliyet Haberleri | Gündemi Yakından Takip Edin
Corona

Mira Akkurt Uygur’un Filmde

Mira Akkurt Uygur’un Filmde
Bu haber 08 Nisan 2020 - 16:59 'de eklendi. 437.189 kez görüntülendi.

Seksi Güzel Ünlü Yönetmen Murat Uygur’un Filminde rol alacak
Mira Akkurt Best off kuaförüm sensin yarışmasında gözleri üzerine çekmiştir seksi güzel 24 yaşında 5 yıldır Makyözlük yapıyor.Kuaförüm sensin yarışmasında 5 ay kalıp kendi ismini duyurmayı başardı.

Yarışmacılar arasında en çok dikkat çeken Mira Akkurt Best off en iyiler kuaförüm sensin yarışmasında 2.ci sezon tekrar gelmesi halinde bütün gözleri üzerine çekmiştirFreelance çalışmaktadır aynı zamanda instsgramda yüksek takipçisi olup aktif bir şekilde spor hayatını ve makyaja dair bilgilerini takipçileri ile paylaşmaktadır.Ayrıca Yönetmen Murat Uygurla Çalışmak baana gurur veriyor dedi.
Yönetmen Murat Uygur,Çekmeye karar verdiğini ifade eden Uygur; şöyle dedi

“Türkiye’de uyuşturucu yapılan araştırmalara göre ilkokullara kadar girmiş ve maalesef öğrenciler tamamen uyuşturucu tacirlerinin kucağına itilmiş durumda.Okul önlerindeki uyuşturucu ticareti ve istatistiklerle ilgili bilgileri öğrendikten sonra bu filmi yapmaya karar verdim.Bildiğim kadarı ile emniyet bazı okullara polis zimmetliyor ancak mücadele konusunda sadece polisin çabaları ile yetinmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Toplumu, aileleri ve gençlerimizi uyuşturucu konusunda bilinçlendirmek bu sistemin nasıl yürüdüğünü onlara anlatmak, uyuşturucunun onlara yapabileceği kötülükleri göstermek, ailelerini bilinçlendirmek için BİR UMUT filmini çekmeye karar verdim.

Uyuşturucu ile mücadele Türkiye’de birinci önceliğimiz olmalı diye düşünüyorum. Zira gençlerimiz hepimizin geleceği. Uyuşturucu kullanımı daha fazla gencimizi elimizden almasın, daha fazla ailede artık dram yaşanmasın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER