15:48 - Seçil Erzan davasında yeni detay! İddianamede ortaya çıktı.
10:31 - Sağlık Bakanlığı’nda devir teslim!
18:15 - İzmir’in Ciğerleri Yanıyor: Orman Yangını Felaketi
22:05 - “Ben Babayım Sinema Filmi Doğunun ve Güneydoğunun Dramatik Hikayesi”
16:22 - “İzmirli Damla Alsaç, KinkBox’ta Dünya İkincisi Oldu”
18:11 - Aydın Tava Ciğer: Edirne’nin En Kaliteli Restoranı
10:01 - Fenerbahçe yönetiminden 50 milyon euro’luk golcüyü istedi!
12:14 - Urla’da Klasik Otomobilciler Festivali Coşkuyla Kutlandı
Türk Müziğinin sevilen ismi Safiye Soyman “Nerede Kalmıştık?” isimli yeni albüm lansmanını, önceki gün Baltalimanı Portaxe’de basın mensuplarıyla birlikte gerçekleştirdi.
“FAİK ÖZTÜRK, KLİPTE SAFİYE SOYMAN’A TEKTAŞ YÜZÜK TAKTI”
Basın mensupları ile bir araya gelen Safiye Soyman ve Faik Öztürk; “Altı şarkılık bir albüm yaptım. Albümde, iki tanesi Serdar Ortaç’a ait, biri de benim için çok önemli olan ‘Şımart Beni’ şarkısı. Bu şarkının benim için önemli olmasının nedeni; kadınların her zaman şımartılmaya ve sevilmeye layık olması gerektiği, şiddete değil. Şiddete her zaman hayır diyoruz. Özellikle bu konuya dikkat çekmek için, Faik klipte bana tektaş yüzük taktı” diyerek kadına şiddete vurgu yaptı.